درباره ما

 

شرکت آلتون سگال در سال ۱۳۸۷ و با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه هیدرولیک، نیوماتیک و اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید.

تولید انواع جک های هیدرولیک و نیوماتیک و نیز ساخت انواع پاورپک، فعالیتهایی بودند که از روزهای آغازین، در دستور کار قرار گرفتند.

همزمان با افزایش سفارشات ساخت انواع جک و پاورپک، یک موضوع بیش از بیش، پروسه دریافت سفارشات پاورپک را دچار تاخیر مینمود و آن عدم اطمینان مشتری در خصوص مشخصات فنی پاورپک بود. در واقع مشتری از عملکرد صحیح پاورپک در سیستم هیدرولیک مورد نظر خود، مطمئن نبود.

این موضوع، مدیران شرکت را بر آن داشت که در راستای مشتری مداری و حصول اطمینان مشتریان محترم از عملکرد صحیح پاورپک و حتی سیستم هیدرولیک مورد نظر آنها، ابتدا کل سیستم هیدرولیک (یا نیوماتیک) در نرم افزارهای معتبر شبیه سازی نظیر Automation Studio،  Fluid Sim و  SIM X مدل شود و پس از آن در شرایط بارگزاری واقعی شبیه سازی گردد.  بدین ترتیب مشتری پس از دیدن نتایج شبیه سازی و دریافت مشاوره پیش از ساخت، با اطمینان بیشتری نسبت به ثبت سفارش خود اقدام مینمود.

از دیگر فعالیتهائی که در سال سوم کاری، به فعالیتهای این شرکت افزوده شد، مقوله نصب و راه اندازی تاسیسات و تجهیزات صنعتی و نیز بحث نگهداری و تعمیرات بود که این موارد نیز به مانند مورد پیشین، بر اساس نیاز مشتریان محترم شکل گرفت.

علاوه بر این، شرکت آلتون سگال سوابق بسیار خوبی در زمینه ساخت تجهیزات خاص مورد نیاز در خطوط تولید و مونتاژ و نیز دستگاههای آزمایشگاهی و دستگاههای تست را در کارنامه خود دارد. تا جائی که برای اولین بار در ایران، موفق به ساخت بیش از ۱۲ دستگاه تست یراق آلات خطوط برق فشار قوی ۵۰۰ کیلوولت، که مورد تائید آزمایشگاه بین المللی VEIKI اروپا می باشد، گردید.

همگام با موارد فوق، اجرای انواع پروژه های اتوماسیون صنعتی، ساخت انواع تابلوهای برق، طراحی و اجرای سیستمهای داده برداری، طراحی و اجرای سیستمهای کنترل فشار و دما و … نیز همواره در دستور کار شرکت قرار داشته و پروژه های مختلفی توسط این شرکت اجرا گردیده است.

در حال حاضر، شرکت آلتون سگال تنها نماینده رسمی نصب و خدمات پس از فروش محصولات هانیانگ، اپتکس، دوتچ و گس دی ان ای در ایران می باشد.

برگزاری انواع دوره ­های آمـــوزشی، با هدف ارتقاء دانش فنی و مهندسی صنایع کشور، یکی از مهمترین و زاینده­ ترین فعالیتهای این شرکت محسوب میگردد.

کیفیت بالای خدمات و رضایت مندی مشتریان دو اصل کلیدی میباشد که با آموزش مستمر، استفاده از دانش روز و ارائه به موقع خدمات همواره سرلوحه تیم اجرائی شرکت آلتون سگال میباشد.